loading

Rodyti informaciją
Marius Skarupskas

Įteiktas apdovanojimas „Verslo ir mokslo partnerystė 2016“

Šiandien įteikiau apdovanojimą už bendradarbiavimą – mokslo ir verslo atstovams. Vienos didžiausių Lietuvos lazerinių produktų ir…

Detalės

verslo-ir-mokslo-apdovanojimas1
verslo-ir-mokslo-apdovanojimas1

Įteiktas apdovanojimas „Verslo ir mokslo partnerystė 2016“

Šiandien įteikiau apdovanojimą už bendradarbiavimą – mokslo ir verslo atstovams. Vienos didžiausių Lietuvos lazerinių produktų ir sprendimų tiekėjų „Altechna R&D“ artu su tyrėju Mindaugu Mikučiu sukurta itin plonų pjūvių technologija šiemet „Verslo ir mokslo partnerystė 2016“ apdovanojimuose pripažinta geriausiu verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektu.

apdovanojimą pelniusi technologija leidžia pjaustyti itin kietas ir skaidrias medžiagas bei atlikti itin smulkų pjūvį. Pjūvio linija yra maždaug 10 kartų plonesnė nei žmogaus plaukas, o pjovimo greitis siekia nuo 100 mm/s iki 1000 mm/s. Ši technologija gali būti pritaikoma įvairiose srityse, tačiau plačiausiai – elektronikoje, kuriant išmaniąsias technologijas, gaminant rankinius laikrodžius, šiuolaikinius išmaniuosius telefonus, televizorių ekranų stiklus, safyrinių laikrodžių stikliukų gamybai ir rubinų apdirbimui. Technologija turi nacionalinį patentą, taip pat pateiktos patentinės paraiškos tarptautiniu lygiu: Pietų Korėjoje, Japonijoje, JAV, Kinijoje.

#InovacijuSavaite

Plačiau: http://www.15min.lt/…/itin-plonu-pjuviu-technologija-pripaz…